Rękawice żeglarskie
Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda Powstańców Wielkopolskich 12b 61-895 Poznań Tel.: 61 853 75 32 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Rękawice żeglarskie

Szukając wysokiej jakości odzieży na każdą pogodę, sprawdzającej się też podczas wypraw żeglarskich, wystarczy odwiedzić sklep Trekker Sport, prowadzący sprzedaż stacjonarną i internetową. Jest to firma, która powstała z miłości do aktywności fizycznej, dlatego ma w ofercie produkty pochodzące od najlepszych firm. Jedną z nich jest znana na całym świecie marka Helly Hansen, gwarantująca, że jej produkty są nie tylko wysokiej jakości, trwałe i zapewniające ciału komfort, ale też atrakcyjne wizualnie i stylowe.

W bogatym asortymencie sklepu dostępne są m.in. buty, spodnie, kurtki, a także rękawice żeglarskie w wielu modelach. Są one wykonane ze specjalnej, rozciągliwej w cztery strony tkaniny, gwarantującej swobodę ruchu. Wnętrze dłoni w rękawicach wykonane jest w specjalnej technologii Grip Flex, zapewniającej świetną przyczepność. Ich projektant pomyślał nawet o zrobieniu wycięcia w mankiecie, aby łatwo było sprawdzić godzinę na zegarku. Mają one też hypalonowe osłony na kostki i panele ochronne.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

THINK Sp. z o.o.

service picture

Ebordi s.c.

service picture

2Koła & Ski