Kurtka ostrzegawcza
Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda Powstańców Wielkopolskich 12b 61-895 Poznań Tel.: 61 853 75 32 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Kurtka ostrzegawcza

W warunkach słabej widoczności (na przykład po zmierzchu, w nocy, podczas ulew i sztormów) konieczne jest zastosowanie takiego ubioru roboczego, który zapewnia nie tylko bezpieczeństwo i komfort, ale właśnie także doskonałą widzialność pracownika z możliwie jak największego dystansu. Podstawę na pewno stanowi tu jaskrawa kurtka ostrzegawcza, barwiona najczęściej na pomarańczowy, żółty lub czerwony kolor o dużym nasyceniu. Takie kurtki (w rozmiarach męskich oraz damskich) obejrzeć i zakupić można w sklepie Trekker Sport.

Z racji tego, że najczęściej używają ich ludzie pracujący w trudnych warunkach atmosferycznych, są to kurtki o wysokiej odporności na wiatr i wilgoć. Mimo tego zapewniają wygodę oraz dużą swobodę ruchów. Kurtki takie najczęściej wyposażone są w dodatkowe, odblaskowe elementy (jeszcze bardziej zwiększające widzialność), a niektóre mają nawet możliwość odpięcia rękawów i przekształcenia w kamizelkę.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

THINK Sp. z o.o.

service picture

Ebordi s.c.

service picture

2Koła & Ski