Drzwi akustyczne 42db
STODOM ZAKŁAD STOLARSKO-BUDOWLANY DERLATKA 21 08-455 TROJANÓW Tel.: 25 682 78 84 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Drzwi akustyczne 42db

Osoby, które poszukują wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, mogą zapoznać się z ofertą STODOM ZAKŁADU STOLARSKO-BUDOWLANEGO STOŃ BOGDAN. Jego asortyment obejmują modele o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Jako producent dba o staranne wykonanie produktów. Sprzedawane przez firmę drzwi spełniają wymagane normy. Klient może zamówić model zarówno jedno-, jak i dwuskrzydłowy. Oferta skierowana jest nie tylko do osób z Warszawy, ale także z innych miejscowości w Polsce.

Do propozycji zakładu należą drzwi akustyczne 42db. Ich parametry zostaną dopasowane do potrzeb klienta. Warto zaznaczyć, że firma ma certyfikat Forest Sweardship Council. Na prośbę zleceniodawcy wyprodukuje drzwi opatrzone etykietą FSC.

Osoby, które chciałyby dowiedzieć się, jak poprawnie złożyć zamówienie, mogą udać się na stronę internetową. Znajdą na niej niezbędne wskazówki. Podczas składania zamówienia klient musi wskazać m.in. surowiec, z którego drzwi mają zostać wyprodukowane, rodzaj wykończenia oraz parametry techniczne.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

service picture

Solispharm Sp. z o. o.

service picture

Legalne-obstawianie.pl