https://psycho-med.pl - Badanie na prawo jazdy Warszawa
Psycho-med Trakt Brzeski 80 05-077 Warszawa Tel.: 606-737-220 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

https://psycho-med.pl - Badanie na prawo jazdy Warszawa

Psychotechnika to dział psychologii zajmujący się badaniem ogólnych zdolności kandydatów do określonych zawodów i stanowisk. Placówka Psycho-Med z Warszawy działa na rynku od 2012 roku i z sukcesem przeprowadza psychotesty dla kandydatów na zawodowe kategorie prawa jazdy, kierowców zawodowych, operatorów ciężkiego sprzętu, instruktorów oraz osób, które zostały skierowane przez Starostę lub policję na badania z powodu jazdy w stanie nietrzeźwym, przekroczenia 24 punktów karnych lub spowodowania wypadku.

Placówka oferuje indywidualne badania, dzięki czemu może zagwarantować komfort, prywatność i kompleksową obsługę. Wykwalifikowana kadra dba o profesjonalizm i przyjazną atmosferę. Pracuje na nowoczesnym sprzęcie, przez co skraca się czas badania, a wyniki uzyskuje wyjątkowo szybko. Dzięki temu nie trzeba martwić się o kolejki i odległe terminy wizyt. Jeśli potrzebujecie Państwo badania na prawo jazdy w Warszawie, koniecznie skorzystajcie z usług najlepszych!

Skomentuj firmę


  • W placówce Psycho-med mamy możliwość wykonania badań psychotechnicznych: bez zbędnego oczekiwania i w przyjaznej atmosferze. Ponadto przyjmują tu świetni specjaliści.

  • Użytkownik rerofowav dodał komentarz 2019-11-21 15:08:02
  • Ocena 4

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

service picture

Solispharm Sp. z o. o.

service picture

Legalne-obstawianie.pl