Donice wysokie
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski Lutycka 64C 64-920 Piła Tel.: +48 604 678 334 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Donice wysokie

Wśród nowoczesnych doniczek na kwiaty i drzewka na uwagę zasługują donice wysokie, które przyciągają wzrok swoją smukłością oraz nowoczesnym designem i wpisują się w wystrój wnętrz urządzonych w minimalistycznym stylu. Produkty te na ogół nie posiadają zdobień i występują w stonowanych odcieniach, takich jak: piaskowy, brązowy i czarny granit. W dobrych sklepach florystycznych można też znaleźć wysokie donice we wzory w postaci prążków w górnej części, jak również tego typu doniczki w bardziej wyszukanych kolorach, jak: pudrowy róż oraz pudrowa lawenda.

Szeroką ofertę donic o wysokości od 25 do nawet 100 centymetrów posiada hurtownia La Decora, która prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową najlepszych jakościowo artykułów florystycznych. Jej asortyment obejmuje także m.in. doniczki okrągłe, kwadratowe i prostokątne różnej wielkości, jak również przydatne akcesoria do kwiatów, np. druty, kamienie oraz hafty.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

THINK Sp. z o.o.

service picture

Ebordi s.c.

service picture

2Koła & Ski