Trawy ozdobne w ogrodzie • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska Sasankowa 33 87-800 Włocławek Tel.: 502566999 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Trawy ozdobne w ogrodzie • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska

Coraz więcej osób chce zadbać o swój przydomowy ogród, a z rekomendowaną pracownią okaże się to zdecydowanie łatwiejsze. Jeśli przykładowo ktoś chce mieć ozdobne trawy w ogrodzie, nie będzie z tym najmniejszego problemu. Grunt to zdecydować się na pomoc specjalistów, którzy dobiorą właściwy gatunek traw dostosowany do typu stanowiska i rodzaju gleby. To samo tyczy się innych roślin, które także mogą zostać uwzględnione w projekcie.

Odwiedzając stronę lasogrod.com, każdy ma szansę zapoznać się z ofertą firmy. Zajmuje się ona od lat projektowaniem terenów zielonych, zwłaszcza ogrodów i trawników, na terenie posesji prywatnych. Dysponuje ogromnym doświadczeniem i zespołem świetnych ekspertów, którzy zawsze mają indywidualne podejście do klienta. Usługi te są świadczone na terenie Włocławka, jak również innych miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

PROD-MASZ Sklep Zaginarki

service picture

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

service picture

BEAUTY MEDICA