NOVATECH Mateusz Lorych - Siłownik jednostronnego działania
NOVATECH Mateusz Lorych Dożynkowa 35 64-100 Leszno Tel.: 660 678 158 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

NOVATECH Mateusz Lorych - Siłownik jednostronnego działania

Siłownik to jeden z ważnych elementów wyposażenia naczepy czy przyczepy pojazdu, dlatego też warto zainwestować w sprzęt oferowany przez firmę NOVATECH. Podmiot proponuje klientom artykuły znanych producentów, marki Penta, Bertelii czy Weber Hydraulik.

Siłownik jednostronnego działania z mocowaniem na tulei lub bez to uniwersalne i ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu miejscach. W przypadku modeli bez dodatkowego mocowania można do nich przyspawać dowolny uchwyt. Poza tym firma oferuje siłowniki dwustronne bez mocowania lub z łożyskiem oraz wyposażenie przyczep. Dodatkowo klienci mogą kupić rozdzielacze ręczne, kołyski, złącza, ograniczniki skoku, uszczelnienia, panewki. Dokładne informacje na temat parametrów urządzeń można znaleźć na stronie internetowej. Tam również znajduje się formularz kontaktowy. Obsługa firmy chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Warto wybrać sprawdzone przedsiębiorstwo, które cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję na rynku.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

THINK Sp. z o.o.

service picture

Ebordi s.c.

service picture

2Koła & Ski