Stomatolog medycyna estetyczna | http://dentima.sosnowiec.pl/
MAGDALENA GRYMA-RYCZAJ Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIMA Stalowa 3 41-214 Sosnowiec Tel.: 609 900 595 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Stomatolog medycyna estetyczna | http://dentima.sosnowiec.pl/

Nowoczesne gabinety stomatologiczne starają się jak najmocniej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swych pacjentów, wiedząc, że bardzo ważne jest dla nich nie tylko zdrowie jamy ustnej, ale też piękny wygląd uzębienia. Placówka Dentima postanowiła jednak iść jeszcze dalej i zapewnić swym pacjentom możliwość upiększenia nie tylko zębów, ale też całej twarzy. W gabinecie tym świadczone są więc nie tylko usługi z zakresu stomatologii, ale też medycyny estetycznej, co dla pacjentów stanowi bardzo dogodne połączenie. W jednym miejscu mogą bowiem poddać się kompleksowym zabiegom, które zmienią ich wygląd w bardzo pozytywny sposób. 

Na stronie gabinetu można znaleźć wszelkie szczegóły na temat proponowanych usług. Oferta ta cieszy się dużą popularnością z tego względu, że mało jest gabinetów oferujących podobne, połączone usługi. W dodatku mają one przystępne ceny, co jest dodatkową ważną zachętą do skorzystania z nich.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

HS MEDICAL POLAND

service picture

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

service picture

Salon mebli MAKAO