Szafki łazienkowe i nie tylko - meble robione na wymiar
E-CDP Białych Goździków 12 51-376 Wrocław Tel.: 690 004 627 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Szafki łazienkowe i nie tylko - meble robione na wymiar

W dzisiejszym budownictwie szczególnie w blokach zdarza się, że łazienka nie jest zbyt dużych rozmiarów. Z racji małej przestrzeni wszystko musi tam być dobrze dopasowane, żeby zostawić jak najwięcej miejsca dla użytkownika. Często też sam układ ścian utrudnia kupno normalny mebli w standardowych rozmiarach, które będziemy w stanie dobrze ustawić. Jeżeli zależy nam na jak największym komforcie użytkowania warto pomyśleć o wykonaniu mebli na zamówienie, które idealnie wpasują się w to miejsce.

Takie właśnie usługi świadczy firma ze strony internetowej e-cdp.pl oferująca szafki łazienkowe na wymiar we Wrocławiu. Do produkcji tych mebli używane są najwyższej jakości materiały, dzięki czemu zyskujemy eleganckie i trwałe wyposażenie dopasowane do naszych potrzeb. Dodatkowo na każdy produkt dostajemy gwarancję, przez co nie musimy się martwić gdyby coś przestało działać.

Skomentuj firmę


  • Kuchnia na wymiar, którą zamówiłem w E-CDP okazała się strzałem w dziesiątkę. Estetycznie wykonana oraz na tyle funkcjonalna, że każdy fragment przestrzeni został wykorzystany optymalnie.

  • Użytkownik edende dodał komentarz 2019-03-18 09:40:17
  • Ocena 5

Firmy w regionie:

service picture

Football Freestyle Dawid Pajor

service picture

Olimp24 Rafał Klimek

service picture

DetoksVIP