Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz - tłumaczenia dokumentów samochodowych
Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz Konarskiego 12 44-274 Rybnik Tel.: 32 494 32 69 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz - tłumaczenia dokumentów samochodowych

Ze względu na łatwość dokonywania zakupów za granicą Polacy coraz częściej nabywają auta po okazyjnej cenie. Jednak zanim wsiądą za kierownicę swojego nowego pojazdu, muszą go zarejestrować, a to wiąże się z szeregiem procedur, między innymi tłumaczeniem aktu sprzedaży, książki pojazdu i dowodu rejestracyjnego. Dla wielu osób jest to spory wydatek, jednak nie musi tak być, ponieważ tanie tłumaczenia dokumentów samochodowych są dostępne na stronie spectlumacz.pl.

Ponieważ sprawa opiera się o urzędy, musi to być tłumaczenie sporządzone przez tłumacza przysięgłego, a takich właśnie zatrudnia biuro Spec Tłumacz. Są to specjaliści doskonale wykształceni, którzy przekładów dokonują ekspresowo, a żeby jeszcze sprawę przyspieszyć, wystarczy zeskanować dokumenty i przesłać na adres mailowy, znajdujący się na podanej stronie. Można się także dowiedzieć od razu, jaki będzie całkowity koszt przekładu, korzystając z formularza wyceny.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

HS MEDICAL POLAND

service picture

Salon mebli MAKAO

service picture

LIMBA