"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Preparat do szamb
"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Białostocka 22 03-741 Warszawa Tel.: 780 137 396 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Preparat do szamb

Firma wykonuje usługi związane z udrażnianiem różnego rodzaju odpływów. W ofercie posiada także preparat do szamb, który pozwala przyspieszyć fermentację materii. Oczyszcza ścieki z tłuszczów, dzięki czemu można bezpośrednio odprowadzić je do gruntu. Przedsiębiorstwo oferuje biopreparaty o wysokiej zawartości bakterii i enzymów w formie łatwych w użyciu tabletek, które natychmiastowo się rozpuszczają. Wystarczy umieścić je w muszli sedesowej i spłukać. Sprzedawca współpracuje jedynie ze sprawdzonymi producentami w tym zakresie. Od wielu lat działa w branży oczyszczania szamb i ścieków, dlatego jest w stanie odpowiedzieć na oczekiwania różnych klientów.

W ofercie znajdują się również środki przeznaczone do szamb z drenażem, a także usuwania mułu gromadzącego się na dnie stawu. Szczegóły na temat asortymentu można pozyskać, udając się pod adres bioexpert.pl. W razie wątpliwości osoby zainteresowane ofertą mogą skorzystać również z profesjonalnego doradztwa ze strony przedstawicieli firmy.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

service picture

Solispharm Sp. z o. o.

service picture

Legalne-obstawianie.pl