Myjka lakiernicza
Autokolor Ukleja Nowa Wieś Ujska 59B 64-850 Ujście Tel.: +48672830530 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Myjka lakiernicza

Osoby poszukujące rzetelnej i terminowej firmy, która zajmuje się sprzedażą urządzeń i akcesoriów lakierniczych, powinny skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa Autokolor Ukleja. Wszystkie sprzedawane produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców i zostały wyprodukowane z najlepszych materiałów, takich jak stal nierdzewna, więc będą służyć właścicielowi przez długi czas.

W asortymencie znajduje się między innymi nowoczesna myjka lakiernicza przeznaczona do pistoletów. Sprzęt został wyposażony w wysokociśnieniową dyszę czyszczącą i filtr do środków chemicznych. Uchwyt na pistolet posiada regulację. Artykuł jest objęty kilkuletnią gwarancją producenta. Dodatkowo podmiot sprzedaje płyn do rozpuszczalnika, który jest bezpieczny dla zdrowia ludzi, biodegradowalny i nie powoduje korozji urządzeń natryskowych.

Szczegółowe informacje na temat oferowanych produktów znajdują się na stronie internetowej. Przedsiębiorstwo błyskawicznie realizuje zamówienia i oferuje również profesjonalne doradztwo.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

THINK Sp. z o.o.

service picture

Ebordi s.c.

service picture

2Koła & Ski