AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa • Szkoły podstawowe ursynów
AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa Poleczki 7 02-822 Warszawa Tel.: 22 641 57 22 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa • Szkoły podstawowe ursynów

Szukasz najlepszej szkoły podstawowej dla swojego dziecka? Wybór prywatnej placówki będzie dobrym pomysłem, jeśli zależy Ci na jak najlepszym rozwoju swojego malucha. Prywatne szkoły bardzo dbają o rozwój swoich uczniów na wielu płaszczyznach, oferując na przykład:

  • możliwość rozwijania ważnych umiejętności jak na przykład współpraca w grupie oraz spożywanie pełnowartościowych obiadów składających się z dwóch dań;
  • duży wybór kół zainteresowań. Szkoły podstawowe na Ursynowie dysponują szeroką ofertą zajęć dodatkowych po to, by każde dziecko miało szansę spełniania się w tym, co sprawia mu przyjemność.

Rodzice również otrzymują od szkoły pełne wsparcie. Mogą oni uczestniczyć w wartościowych warsztatach, podczas których dowiedzą się więcej na przykład o motywacji, samodzielności dzieci oraz rozwiązywaniu konfliktów w domu. Są oni również odciążeni, jeśli chodzi o przygotowywanie posiłków tuż po szkole oraz dowożenie dzieci do szkoły. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej aurus.edu.pl.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

service picture

Solispharm Sp. z o. o.

service picture

Legalne-obstawianie.pl