Opaski uciskowe na nadgarstek - Ortomedyczny.pl
Ortomedyczny.pl - Internetowy sklep rehabilitacyjny Erazma z Zakroczymia 20 03-185 Białołęka Tel.: 503871054 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Opaski uciskowe na nadgarstek - Ortomedyczny.pl

Któż nie miał przynajmniej raz w życiu skręconego czy zwichniętego nadgarstka i nie pamięta, jaki to ogromny ból? Dlatego, jeśli to tylko możliwie, osoby uprawiające sport, powinny koniecznie zaopatrzyć się w opaski uciskowe na nadgarstek. Takie opaski nie tylko niosą ulgę osobom, które odczuwają ból, ale też chronią dłonie przed różnymi urazami.

Na stronie ortomedyczny.pl można zapoznać się z rodzajami opasek uciskowych i ich przeznaczeniem. Dowiesz się, że opaski uciskowe są wykonane z przewiewnego materiału, dzięki czemu skóra oddycha, opaski te wspomagają leczenie przy zwichnięciach, skręceniach i innych urazach dłoni, a dzięki specjalnym usztywnieniom stabilizują i wzmacniają nadgarstek.

W przypadku przeciążenia stawów wato stosować uniwersalne ortezy Oppo, które zapobiegają przeciążeniom podczas uprawiania różnych sportów, a także zapobiegają przeciążeniom przy pracy na komputerze.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

service picture

Solispharm Sp. z o. o.

service picture

Legalne-obstawianie.pl