Badanie na boreliozę Warszawa
Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej Nike 29 02-442 Warszawa Tel.: 537 472 947 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Badanie na boreliozę Warszawa

To, co w leczeniu boreliozy liczy się najbardziej, to szybka reakcja i podjęcie działania, zanim choroba zdąży się na dobre zasiedlić w różnych narządach. Wiele osób nawet nie wie, że może mieć tę chorobę, ponieważ po wyjęciu kleszcza nie pojawił się rumień. Tymczasem rumień występuje jedynie w 35 procent przypadków, a symptomy choroby mogą być podobne do grypy. Osoba, która już zdążyła zapomnieć o kleszczu, często nie jest w stanie powiązać tych dwóch przypadków, a wtedy krętki mogą się szybko rozprzestrzenić.

Jeżeli istnieje podejrzenie, że dana osoba może być zakażona, powinna ona wykonać badanie na boreliozę. W Warszawie można znaleźć klinikę Opra-Med dysponującą najnowocześniejszymi metodami wykrywania boreliozy, a najbardziej wiarygodny jest test ELISpot, dzięki któremu wykrywa się nawet pojedynczą komórkę Borrelii. Znajduje on także wszelkie koinfekcje szybko i skutecznie. Specjaliści z tego centrum podejmują się leczenia tej wielopostaciowej choroby, stosując farmakoterapię i medycynę alternatywną i mogą udokumentować wiele przypadków jej całkowitego wyleczenia.

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

service picture

Solispharm Sp. z o. o.

service picture

Legalne-obstawianie.pl