http://www.euro-maxsc.pl/projektowanie-kuchni
EURO-MAX S.C. Małgorzata Sobolewska, Adam Sobolewski Topolowa 13 70-892 Szczecin Tel.: +48 (91) 819 20 54 Odwiedź witrynę Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

http://www.euro-maxsc.pl/projektowanie-kuchni

Z pewnością każdy się zgodzi, że kuchnia jest takim miejscem, które skupia życie rodzinne, dlatego powinno być nie tylko funkcjonalne, ale także ładne i wygodne, aby każdy członek rodziny czul się w nim komfortowo. Wszystkie szafki powinny być tak rozmieszczone, aby praca w kuchni sprawiała przyjemność. Projektowanie kuchni dla firmy ze Szczecina to prawdziwa pasja, dlatego możesz mieć pewność, że każdy pracownik wykona swoje zadanie tak, aby zadowolić klienta i sprostać jego oczekiwaniom.

Kiedy projektant pojawia się w celu wzięcia pomiaru, omawia ze zleceniodawcą najważniejsze szczegóły:

  • fason,
  • kolor mebli,
  • sprzęt i jego marka,
  • ilość szafek i szuflad.

Dobry projekt uwzględnia nie tylko wygodę użytkowników, ale także ich osobisty gust. Jeśli zatem marzy Ci się kuchnia klasyczna, czy nowoczesna, z drewna czy z płyty, każdy projekt zostanie wykonany z niezwykłą precyzją, aby kuchnia służyła przez wiele lat. Pragnąc zamówić pomiar i projekt kuchni, odwiedź stronę euro-maxsc.pl i zaproś projektanta do swojego domu, aby mógł pomóc Ci w realizacji Twojego marzenia o idealnej kuchni. 

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Meritum Centrum Medyczne

service picture

Koala Kombucha

service picture

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna